Оголошується конкурс на участь у тренінгах для представників НУО, коаліцій та мереж Східної України, які працюють з ВПО.

23-26 червня 2016 року у місті Краматорськ в рамках проекту «Зміцнення громадського суспільства Східної України для захисту прав ВПЛ» громадська організація «Альянс» проводить два зведених тренінги з наступної тематики: «Створення дієвих мереж для подолання порушень прав людини щодо ВПО». «Залучення громад для підтримки адвокаційної діяльності».

До участі запрошуються представники громадських організацій, члени коаліцій та мереж Східної України (Донецька, Луганська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська області), які працюють з ВПЛ.

Цілі: надати учасникам практичні інструменти побудови ефективної взаємодії з громадою в контексті адвокаційних ініціатив громадських організацій, а також ознайомити з юридичними аспектами взаємодії з владою.

За результатами заходу учасники зможуть:

  • дізнатися про алгоритми і форми залучення громади;
  • обмінятися практичним досвідом, успішними практиками та уроками з залучення громади, які допоможуть підвищити рівень компетенцій менеджерів, працівників ГО;
  • вдосконалити навички ефективної комунікації для побудови довіри у громаді;
  • навчяться складати запити про публічну інформацію;
  • подавати скарги, позови до суду;
  • для закріплення пройденого матеріалу, спланувати невеличкі кампанії з захисту прав ВПО з залученням громади.

Умови участі: організатори забезпечують учасників тренінгу проживанням, харчуванням, компенсують витрати на проїзд в обидва боки за наявністю оригіналів квитків.

Відбір учасників буде відбуватися на конкурсній основі, незалежне журі обере найбільш вмотивованих аплікантів. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням http://goo.gl/forms/LXCVWPrvXeUMm6RJ2 до 18 червня 2016 року. Результати відбору буде повідомлено 19 червня на електронну адресу претендентів.

За додатковими питаннями та коментарями звертатися до координаторки проекту Наталі Семиволос за електронною адресою – alliancedon.adm@gmail.com

Проект реалізується Донецькою громадською організацією «Альянс» за підтримки Генерального консульства Федеративної республіки Німеччини в м. Донецьк, розташованого у м. Дніпропетровськ, в рамках проекту «Зміцнення громадського суспільства Східної України для захисту прав ВПЛ»

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s